VILA RŮŽOVKA

Ať už se rozhodnote strávit dovolenou jakkoli, naše roztomilá růžová chaloupka vás nikdy nezklame. V Jizerkách je totiž pořád krásně.

  O Růžovce  

Růžovka je místo, které si užijete mnoha způsoby. V létě můžete objevovat krásy Jizerských hor na kole, v zimě se vydejte na trať Jizerské 50 nebo lyžujte na svazích Tandvalského Špičáku. 

 

Pokud máte o ubytování zájem, zkontrolujte si v kalendáři níže obsazenost a napište nám, kdy chcete přijet. Rádi vás uvidíme!  

  Obsazenost  

V objektu se nacházejí 4 pokoje s celkovou kapacitou 15 míst. 
Máte zájem o ubytování? Pište na zbynek@carv.cz 

  Cena  

V termínu do 31. 1. 2018

Je možné si pronajmout celý objekt nebo jenom určité pokoje. Minimální délka pobytu je 5 nocí.

Cena: 350 Kč noc/osoba nebo 3000 Kč/objekt

V termínu od 1. 2. 2018

Možno pronajmout pouze celý objekt. 

Cena: 3 000 Kč noc/objekt

  Další informace  

Poloha a dosažitelnost
Objekt leží v centru obce Albrechtice v Jizerských horách a to na jižním svahu s výhledem na nedaleký Tanvaldský Špičák, vzdálen cca 500m od lyžářského areálu. 

Vybavení a služby
Ubytování bez stravy. V objektu jsou 4 pokoje s vlastním soc. zařízením, společná jídelna s kuchyní se standartním vybavením (sporák, lednice, mikrovlná trouba, rychl.konvice, atd.). Společenská místnost s televizí a CD/MP3 přehrávačem. Garáž pro uzamčení kol a lyží. V létě možnost využití zahrady u objektu, posezení u ohně, grilování.

 

Rekreace a služby v okolí
V zimě je velké množství upravených běžeckých tratí, ale i sjezdových terénů. V lyžařském areálu Špičák (5 minut chůze) zde je výběr z pěti různě náročných sjezdovek. Je zde také dětský vlek a dvě dětské školičky. V letním období je zde možnost pěší turistiky i cykloturistiky. V obci je obchod se smíšeným zbožím 2 minuty chůze od objektu, restaurace cca 500m. Dobré vlakové spojení, nádraží je vzdáleno 10min chůze od objektu.

Ubytovací podmínky

Ubytování se řídí těmito podmínkami.

Objednání ubytování

Probíhá pouze skrze email. Prosím pište na zbynek@carv.cz

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle

© Děti bez pluhu 2017