Informace ke kurzu  

Místo: V případě dobrých sněhových podmínek probíhá výuka na svazích masivu Resterkogel, na městečkem Hollersbach a průsmykem pass Thurn. Areál je již součástí světově proslulého zimního střediska Kitzbühel http://www.panoramabahn.at/map/ při nepříznivých sněhových podmínkách lze využít trvale zasněžený Kitzsteinhorn nad Kaprunem.

Určeno pro: Pobytový carvingový kurz, který je určený pro experty, ale i pro zájemce o carvingové lyžování. Formou expertních týmů se můžete přiučit novým dovednostem nebo se podělit o zkušenosti s ostatními, zajezdit si s vyznavači carvingu a zkušenými instruktory a poznat podobně zaměřené lidi pro další společné akce.

Doprava: Odjezd autobusem vždy ve čtvrtek ve 12.00 z parkoviště za Billou v Jihlavě po dohodě možné přistoupit v: Pelhřimově u Billy - 12,30, Kamenici nad Lipou u benzinové pumpy - 13,00 Jindřichově Hradci, parkoviště u Lidlu - 13.30 a Českých Budějovicích benzinová pumpa MOL u Kauflandu - 14.30. Návrat do Jihlavy v neděli v cca ve 24.00

Stravování: snídaně, večeře + druhá večeře (polévka, zeleninové saláty, pomazánky, sýry, uzeniny), slazený i hořký čaj, - to vše připravené naším vlastním kuchařem. Snídaně bufetovým způsobem. Oběd během výcviku na některé z horských chalup nebo z vlastních zdrojů. Stravování začíná v pátek snídaní. Nezapomeňte vlastní půllitr na české točené pivo!

Ubytování: V penzionu v malé obci Stuhlfelden cca 6 km od nástupní lanovky do skiareny Kitzbühel. Pokoje 3 – 8 lůžkové s umyvadlem, sociální zařízení na patře, 3 společenské místnosti, nutné vlastní povlečení včetně prostěradla nebo spacák!!! http://members.aon.at/quehenberger/stuhlfelden.htm

Povinná výbava: Lyžařské vybavení pro sjezdové lyžování, doporučujeme carvingové lyže s max. radiusem 12 m, lyžařská přilba, doporučujeme chránič páteře, vlastní povlečení včetně prostěradla nebo spacák!!! a půllitr!

Program: po snídani v 8,00 odjezd od penzionu, celodenní lyžování v expertních týmech nebo individuálně s přestávkou na oběd do 16.00. Každý večer probíhají po večeři pro zájemce video rozbory jízd, přednášky a diskuse. Ostatní mohou využít dalších společných místností pro tradiční volnou zábavu. Hudebníci vítáni. Zájemci o natočený materiál vezměte si s sebou flash disc.

Pořadatel: Jihlavská sportovní s. r. o., Polní 39, 586 01 Jihlava Cena obsahuje: dopravu autobusem (cena stejná i v případě vlastní dopravy !), kurzovné, ubytování, polopenzi, 3denní skipas, Cena nezahrnuje zapůjčení lyží a pojištění.

Doplňující informace: Půjčování lyží: možnost zapůjčení lyží Lusti pro radikální carving délka 110-150 cm rádius 5,5-10 m za 200,- Kč na 1 den. Tyto lyže jsou přednostně určeny pro účastníky rychlokurzu carvingu, ale jejich počet je omezený. I letos jsme pro Vás připravili nové RCT, vyrobené v LUSTI na základě našich požadavků. Při půjčování prosíme o trpělivost a pochopení, lyží je omezený počet a je nutné jejich střídání.

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle

© Děti bez pluhu 2017